16.10.2020 | 10:56

Співпраця з роботодавцями завжди була пріорітетом у роботі служби зайнятості. Так завдяки спільними зусилями роботодавці, які працюють на землі, отриламили спект послуг від фахівців Відділу надання соціальних послуг у Петрівському районі Кам’янського МЦЗ та поповнили свої ряди вкрай потрібними робітниками сільского госпадарства.

Нещодавно начальник відділу надання соціальних послуг в Петриківському районі Кам’янського міського центру зайнятості (Відділ) Ольга Данильченко з робочим візитом приїхала до фермерських господарств - «Маіс» та «Ранок».

Під час відвідування Ольга Данильченко зазначила, що тісна взаємодія Відділу з роботодавцями є важливою умовою підтримки стабільної ситуації на ринку праці району. Так, аграрії, які мали потребу у кваліфікованих спеціалістах за професіями: тракторист–машиніст сільськогосподарського виробництва, комбайнер були укомплектуванні завдяки фахівцям Відділу.

З початку цього року за направленням відділу надання соціальних послуг в Петриківському районі Кам’янського міського центру зайнятості було  працевлаштовано 23  безробітних особи та укомплектовано 80 % поданих до служби зайнятості вакансій сільськогосподарської галузі Петриківського району.

Цікавою та корисною для аграріїв стала в нагоді інформація про електронні сервіси державної служби зайнятості, які скорочують витрати часу.

Зокрема, мова йшла про «Електронний кабінет роботодавця», у якому є чимало функціональних можливостей, серед яких подання звітів щодо інформації про попит на робочу силу (вакансії) в онлайн-режимі.