25.05.2023 | 15:54

Для багатьох ветеранів та ветераном пошук роботи після звільнення з військової служби є важливою частиною переходу до цивільного життя. Адже, на цьому етапі, необхідно знайти застосування собі, набутому військовому досвіду і одночасно відповідати умовам та вимогам сучасного ринку праці.

Служба зайнятості пропонує найширший спектр послуг з професійної адаптації, забезпечує супровід і надання практичної та методичної допомоги.

Одним із прикладів успішного працевлаштування захисників є історія Євгенія Воловича.

Родом чоловік з Кам’янського району. З початком війни на сході країни, не вагаючись, пішов боронити Україну. У 2015 році був звільнений у запас. З початку повномасштабного вторгнення російських військ знову повернувся в стрій та пішов воювати. Згодом, за сімейними обставинами, був демобілізований.

Після повернення додому, Євгеній мав на меті якнайшвидше працевлаштуватися. Колишній військовослужбовець прагнув отримати роботу, яка допоможе соціалізуватись та надасть певний старт для подальшого кар’єрного розвитку.

У пошуках роботи чоловік звернувся до Криничанського управління Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ.

Допомогти чоловікові визначити наявні перспективи працевлаштування та конкурентні переваги на ринку праці взявся кар’єрний радник. У співпраці із фахівцем служби зайнятості Євгеній склав індивідуальний план пошуку роботи. Разом вони опрацювали всі актуальні вакансії. Того ж дня йому запропонували роботу на ТОВ «АВАСТА КОМПАНІ».

Колишній військовослужбовець був запрошений на особисту співбесіду з роботодавцем, після якої успішно працевлаштований на посаду оператора заправних станцій.

Роботодавець задоволений працівником. І не дивно, адже чоловік працьовита людина, яка вміє не тільки Батьківщину захищати, але й добре працювати.

Щиро бажаємо Євгенію реалізувати весь його професійний потенціал на новому робочому місці!