12.12.2019 | 16:02

З таких слів розпочався діалог в ефірі радіомовлення заступника начальника відділу організації сприяння працевлаштуванню Дніпропетровського обласного центру зайнятості Тетяни Лапіни та ведучою UA: Українське радіо Дніпро Анастасії Мандрики.

Тетяна Лапіна розказала радіослухачам про активну роботу фахівців обласної служби зайнятості з об’єднаними територіальними громадами Дніпропетровщини, масові та групові заходи, ярмарки вакансій та семінари.

Під час робочих зустрічей представників служби зайнятості з головами ОТГ та роботодавцями, обговорюються питання щодо створення нових робочих місць та укомплектування їх кадрами, організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

До відома: фахівцями здійснено понад 800 виїздів до ОТГ; надано понад 9 тисяч інформаційно-консультаційних послуг, у т.ч. щодо умов та порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та обліку осіб, які шукають роботу, призначення допомоги по безробіттю; понад 2 тисячі послуг з пошуку роботи через сайт державної служби зайнятості та інших сайтів з пошуку роботи; понад 16 тисяч профорієнтаційних послуг, у т. ч. із застосуванням психодіагностичних методик.