17.04.2018 | 10:01

Фахівці П’ятихатського районного центру зайнятості провели виїзний захід на території Жовтянської та Івашинівської сільських рад, де зустрілися з представниками місцевого самоврядування, роботодавцями, громадським активом.

В рамках зустрічей пройшла презентація соціальних послуг з працевлаштування та узгодження із соціальними партнерами спільних дій щодо забезпечення зайнятості громадян та сприяння роботодавцям в укомплектуванні найманими працівниками.

Керівники сільських рад розповіли про соціально-економічний стан та зазначили, що на території провадять свою діяльність чимало успішних роботодавців різних форм власності, які пропонують свої послуги в сфері торгівлі та обслуговування. Не обійшли увагою й цікаві та змістовні профорієнтаційні проекти для учнівської молоді, які проводяться фахівцями центру зайнятості та націлені на допомогу учням у виборі майбутньої професії.

У рамках ділового спілкування директор райцентру зайнятості Раїса Пірогова поділилась досвідом роботи щодо діяльності та участі фахівців центру зайнятості у місцевих програмах соціально-економічного розвитку по створенню робочих місць, розповіла про організацію співпраці з роботодавцями та закладами освіти щодо надання якісних профорієнтаційних послуг, а також, про організацію роботи із соціальними партнерами та об’єднаними територіальними громадами, залучення партнерських організацій до сприяння надання соціальних послуг в рамках кейс-менеджменту та профілювання, організацію дуальної форми навчання безробітних.

Учасників ознайомили з переліком послуг служби зайнятості працедавцям сьогодні, порядком укомплектування робочих місць відповідно до потреб роботодавців, організацією професійного навчання безробітних під конкретні робочі місця як у навчальних закладах, так і безпосередньо на виробництві; презентували створення та використання електронного кабінету роботодавця, порядок заповнення звітів та їх подання в онлайн-режимі, інноваційні сервіси: використання відеорезюме безробітних, можливості проведення скайп-співбесід безробітного з роботодавцем, створення відеовакансії.

За результатами зустрічей визначено ряд перспектив та обговорено подальшу співпрацю щодо підвищення рівня зайнятості місцевих мешканців в умовах децентралізації, організація та проведення громадських робіт, а також професійна орієнтація молоді.