17.03.2023 | 14:32

17 березня директор Дніпропетровського обласного центру зайнятості Вікторія Кузнецова провела нараду з директорами філій ОЦЗ та їх структурними підрозділами.

Мова йшла про здобутки у наданні соціальних послуг як шукачам роботи, так і роботодавцям.

Основну увагу акцентували на реалізації активних державних програм, які сьогодні працюють на підтримку економіки країни. Зокрема говорили про механізми стимулювання та підтримки роботодавців, які наразі успішно використовуються службою зайнятості: компенсація витрат на оплату праці внутрішньо переміщених осіб під час воєнного стану, виплата допомоги по частковому безробіттю, видача ваучерів на навчання та реалізація програми «єРобота».

Увагу присутніх також зосереджено на нових активних програмах, які запрацювали у цьому році. Новації направлені на стимулювання бізнесу до створення нових робочих місць та працевлаштування окремих категорій населення, що дозволить активізувати ситуацію на ринку праці.

Обговорили актуальні питання щодо залучення безробітних громадян до участі у суспільно корисних роботах «Армія відновлення» та організації оплачуваних громадських робіт.

Учасники наради обмінялися досвідом, обговорили нагальні питання та окреслили невідкладні завдання щодо оперативного реагування на сучасні виклики ринку праці та підвищення рівня зайнятості населення.

Наприкінці наради Вікторія Кузнецова закликала колег чітко спланувати роботу, зазначивши, що до кінця року пріоритетними напрямками діяльності служби зайнятості залишаються якісна комунікація з роботодавцями та підтримка бізнесу!