13.12.2019 | 14:59

Фахівці Павлоградського міськрайонного центру зайнятості продовжують знайомити майбутніх випускників загальноосвітніх шкіл міста Павлоград з навчальними закладами із застосуванням інноваційних технологій.

Так, в рамках профорієнтаційного проєкту служби зайнятості «Професія поряд» фахівці Павлоградського міськрайонного центру зайнятості ознайомили учнів 11 класу Павлоградської ЗШ №3 з діяльністю Національного фармацевтичного університету в режимі «online».

Учасники заходу ознайомились з умовами вступу до навчального закладу, факультетами, спеціальностями та специфікою навчання, матеріальною базою, можливістю отримати практичний досвід, в тому числі на підприємствах України.

У свою чергу, майбутні випускники задати питання, які їх цікавили, а саме: умови вступу, зокрема осіб квотної категорії, вартість навчання та можливість проживання студентів у гуртожитку, подальші перспективи працевлаштування по закінченню ВНЗ.

Усіх школярів запросили на День відкритих дверей Університету, який відбудеться найближчим часом.

«Проведення подібних заходів та організація такого спілкування допомагає школярам отримати більше інформації про навчальний заклад, правильно зорієнтуватись у виборі виду професійної діяльності та обрати саме ту професію, яка дасть їм широкі можливості для професійного розвитку», - зазначають у Павлоградському міськрайонному центрі зайнятості.