04.01.2022 | 10:14

Наприкінці 2021 року відбулась робоча зустріч начальниці Відділу надання соціальних послуг в Петриківському районі Кам'янського міського центру Ольги Кабаченко з Тетяною Худолій – заступницею начальника управління «Центр надання адміністративних послуг» Петриківської селищної ради.

Говорили про напрямки співпраці, шляхи досягнення максимальної користі для громади та її мешканців та окреслили плани на 2022 рік.

Ольга Володимирівна розповіла про послуги служби зайнятості та зазначила, що головна мета – підвищення якості обслуговування клієнтів та запровадження новітніх технологій надання послуг шукачам роботи та роботодавцям.

«Для фахівців служби зайнятості створено віддалене робоче місце у ЦНАПі, де вони надають консультації та роз’яснення з питань зайнятості, посилання на корисні електронні сервіси служби зайнятості та профорієнтаційні консультації», - повідомила О.Кабаченко.

До відома: впродовж 2021 року послугами служби зайнятості скористалися понад 1350 мешканців Петриківської громади. Всього надано близько 2050 послуг.