19.12.2017 | 10:10

Васильківський районний центр зайнятості продовжує роботу по налагодженню та розширенню співпраці з об’єднаними територіальними громадами (ОТГ) району. З цією метою районним центром зайнятості був проведений «День відкритих дверей на виробництві» у новоствореній Миколаївській ОТГ.

Під час заходу директор райцентру зайнятості Ірина Куценко та голова громади Микола Карнаух обговорили питання щодо реального стану трудових ресурсів та руху робочої сили, окреслили переваги співпраці із службою зайнятості та визначили стратегії укомплектування робочих місць на перспективу.

Директор райцентру зайнятості зазначила, що зайнятість мешканців територіальної громади є одним із першочергових завдань, адже утворення таких громад покликане сприянню поліпшення добробуту кожної людини. «Новітні підходи в роботі служби зайнятості, впровадження нових механізмів самопрезентації роботодавців та шукачів роботи, в режимі он-лайн: відеорезюме, презентацій роботодавців та співбесід за допомогою скайп-зв’язку, допомагають досить оперативно та якісно вирішити проблему працевлаштування безробітних та підбору кадрів для роботодавців», - наголосила І.В. Куценко.

Голова Миколаївської ОТГ розповів про перспективи розвитку громади, позитивно охарактеризував співпрацю з центром зайнятості. «У новоствореній громаді працюватимуть 33 особи, але надалі планується розширення штату. У грудні місяці заплановане відкриття дитячого садочку при Зеленогайському навчально виховному закладі, що призведе до створення нових робочих місць», - наголосив він.

Всього у заході взяли участь 10 безробітних, деякі з них зацікавилися можливістю працевлаштування у громаду й запланували особисту співбесіду із роботодавцем. Шукачі роботи висловили подяку фахівцям служби зайнятості за організацію заходу.

По завершенню зустрічі було досягнуто домовленості про укладення угоди про співпрацю між службою зайнятості та громадою щодо спільних дій у сфері сприяння зайнятості населення та створення нових робочих місць на території Миколаївської ОТГ.