11.12.2019 | 15:13

Директор Криворізького міськрайонного центру зайнятості Ігор Вознюк провів робочу зустріч з керівником Криворізької районної державної адміністрації Антоном Кравченко.

В ході зустрічі сторони узгоджували план спільних дій щодо соціального супроводу та проведення індивідуальних консультацій з працівниками РДА, які підлягають вивільненню. Партнери обговорили ситуацію на місцевому ринку праці та питання створення нових робочих місць роботодавцями району.

За результатами проведеної зустрічі сторони дійшли домовленості щодо посилення співпраці у напрямку підтримки вивільнюваних працівників та підбору підходящої роботи для кожного.

«Спільними зусиллями будуємо умови для кожного суб’єкта ринку праці та працюємо на забезпечення соціальної стабільності в громаді та регіоні», – зауважив директор Криворізького міськрайонного центру зайнятості Ігор Вознюк.

Довідково: З початку 2019 року у Криворізькому МРЦЗ соціальними послугами щодо вирішення проблеми зайнятості скористалися 900 громадян, які зареєстровані за місцем проживання у Криворізькому районі; 647 осіб мали статус безробітного, з них 482 особи отримували допомогу по безробіттю, 477 безробітних (кожен другий) були працевлаштовані за направленням центру зайнятості.