Лівобережний районний центр зайнятості м. Дніпро продовжує співпрацю із Всеукраїнським благодійним фондом «ГОРЄНІЄ» з надання допомоги внутрішньо переміщеним
особам і демобілізованим учасникам АТО, зокрема, в сфері працевлаштування та повернення до активної трудової діяльності.
22 червня 2016 року на базі Інформаційно-консультаційного центру Лівобережного РЦЗ м. Дніпро відбулася зустріч внутрішньо переміщених осіб з представниками благодійного фонду Євгеном Приходько. Тема зустрічі: «Презентація Віртуального консультаційного центру».
Євген Приходько, координатор проекту «Віртуальний консультаційний центр», розповів, що центр працює з
січня 2016 року. Юристи центру віддалено надають безкоштовну юридичну допомогу внутрішньо переміщеним особам по Skype, Viber, Facebook і за телефонами гарячої лінії. За півроку роботи - понад 2000 успішних правових консультацій, наданих віддалено. Людина може звернутись до юристів з різних питань, основні з яких — затримка і припинення соціальних виплат, оформлення та продовження довідки ВПО, невиплата зарплати, працевлаштування та перетин лінії розмежування із зоною АТО тощо.
«В кожному базовому центрі зайнятості Дніпропетровщини створено «точки доступу» до онлайн консультаційного центру Всеукраїнського благодійного фонду «ГОРЄНІЄ» з використанням Інтернет-зв'язку і програми «Skype». Дистанційно ВПО та учасники АТО отримують ґрунтовні, індивідуальні консультації юристів Фонду, користуючись робочим місцем для самостійної роботи, що на сьогоднішній день є досить актуальним. У Лівобережному центрі зайнятості такі послуги надаються на базі Інформаційно-консультаційного центру», - повідомив Євген.
Під час зустрічі всі мали можливість вільно спілкуватись і задавити питання. Деяким учасникам заходу юрист Фонду «ГОРЄНІЄ» Тетяна Отрошко надала індивідуальну консультаційну допомогу після семінару, адже не кожен готовий розповідати про свої проблеми прилюдно.
В цілому захід пройшов у теплій атмосфері взаємопідтримки, коли людина відчуває, що вона не одинока на шляху до цілі. А мета - це нове життя. І допомога волонтерів, державних структур та доброчинних організацій, зусилля яких об'єднані у системному підході є дуже важливою і необхідною для подальшого становлення людини у нових умовах життя.