14.01.2020 | 15:20

Одним із пріоритетних напрямків роботи Дніпропетровської обласної служби зайнятості у 2020 році стала співпраця з навчальними закладами з метою працевлаштування молоді.

13 січня 2020 року відбулася робоча зустріч з керівництвом Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара.

Тема зустрічі – працевлаштування випускників ВНЗу за спеціальністю «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Заступник директора - начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Дніпропетровського ОЦЗ Наталія Селякова та заступник начальника відділу організації рекрутингу та партнерства у сфері зайнятості Катерина Волченкова запропонували освітянам допомогу в конструктивному діалозі з роботодавцями м. Дніпро щодо вільних робочих місць для працевлаштування випускників як за даною спеціальністю, так і суміжних. Також випускникам рекомендовано надати свої резюме для детального ознайомлення та презентації їх як потенційних кандидатів роботодавцям.

За результатами зустрічі, заступник директора Дніпропетровського ОЦЗ Раїса Малоіваненко та завідуючий кафедрою Дніпровського національного університету ім. О.Гончара Ігор Іщенко, домовились про співпрацю та окреслили план дій у напрямку реалізації даного питання.