06.06.2023 | 12:54

Ірина Ропавка – стоматологиня з Дніпра. Вона вже 8 років займається улюбленою справою, зарекомендувала себе як досвідчений спеціаліст та напрацювала базу постійних клієнтів. Орендуючи стоматологічне крісло, дівчина відчула, що прагне розвитку та професійного росту. Тож вирішила відкрити власну стоматологічну клініку.

Сама ідея відкрити власну справу виникла ще до повномасштабної війни. Після 24 лютого Ірина взагалі не була впевнена, чи доречно втілювати власні задуми у життя. Дізнавшись про урядову програму «єРобота», Ірина твердо вирішила реалізувати свій проєкт.

Стоматологиня склала бізнес-план, подала заявку, пройшла успішно всі етапи та отримала позитивну відповідь. За грантові кошти вона купила стоматологічне крісло, автоклаву та візіограф. У цей же час дівчина зареєструвала ФОП, почала пошук приміщення та закупила іншу частину необхідного обладнання за свій кошт.

Наразі клініка працює у жвавому районі міста. Для заохочення нових клієнтів пані Ірина запровадила акції на перше відвідування, а для постійних – систему знижок.

За умовами програми грантоотримувачка працевлаштувала двох працівників: лікаря стоматолога та молодшу медичну сестру.

У майбутньому Ірина планує розширювати бізнес та надавати робочі місця для відповідальних фахівців.

Нагадуємо, що за державною програмою «єРобота» бажаючі можуть отримати мікрогрант на створення або розвиток бізнесу – від 50 до 250 тис грн. Для цього потрібно розробити бізнес-план та надіслати заявку через портал «Дія». Найцікавіші проєкти отримають фінансування.