07.11.2019 | 16:00

Трудова та соціальна реабілітація умовно засуджених осіб, які перебувають під наглядом служби пробації потребує особливої уваги. Саме ця категорія населення є найбільш незахищеною і уразливою, якій роботодавці часто відмовляють у прийнятті на роботу.

В рамках меморандуму про співпрацю між Криворізьким міськрайонним центром зайнятості та Інгулецьким районний відділ філії Державної установи «Центр пробації» відбулась інформаційна зустріч заступника начальника відділу активної підтримки безробітних Криворізького міськрайонного центру зайнятості Наталі Мількевич з 15 суб`єктами пробації, які не мають постійної роботи.

Під час зустрічі Наталя Мількевич розповіла про послуги служби зайнятості у сприянні зайнятості громадян, стан ринку праці міста та регіону, умови профнавчання, перенавчання, стажування та підвищення кваліфікації безробітних громадян.

«Особи, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Служба зайнятості має єдину базу вакансій по Україні та всі вакансії знаходяться у вільному доступі», – підкреслила Н.Мількевич

Також учасники заходу розглянули такі питання: техніка телефонних переговорів з потенційними роботодавцями та елементи співбесіди з роботодавцями.

«Саме такі спільні заходи в подальшому будуть сприяти підвищенню власної активності суб`єктів пробації в процесі пошуку роботи та допоможуть успішно працевлаштуватися», - зауважив начальник Інгулецького районного відділу філії ДУ «Центр пробації» Олександр Василенко.