30.04.2020 | 10:55

Фахівці Дніпровського міського центру зайнятості провели низку інформаційно-консультаційних вебінарів для шукачів роботи засобами електронному зв’язку. Загалом у заходах взяли участь 40 осіб, які набули статусу безробітного з дня запровадження карантину.

Учасників ознайомили з особливостями обслуговування у період карантину, правами та обов’язками зареєстрованих безробітних; презентували комплекс соціальних послуг, електронні сервіси державної служби зайнятості та їх можливості. На вебінарі учасники набували практичних навичок з правил написання ідеального резюме, а також розглянули питання ефективного використання резюме у пошуку роботи.

Окрім вищезазначеного, спікери нагадали, що служба зайнятості має найбільшу базу даних актуальних вакансій, а також запропонували слухачам скористатися:

- «Освітнім порталом Державної служби зайнятості» http://skills.dcz.gov.ua, який включає в собі курси, вебінари, дистанційні програми від Центрів професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, яка подається у відеоформаті.

- «Платформою з профорієнтації та розвитку кар’єри» http://profi.dcz.gov.ua, що надає можливість оцінити власні здібностей та навички саморозвитку.

Наприкінці заходів усі учасники отримали відповіді на свої запитання та контакти для зворотного зв’язку у разі потреби додаткової консультації.

До відома: з початку запровадження карантину фахівці Дніпровського міського центру зайнятості провели 25 інформаційно-консультаційних вебінарів, учасниками яких стали 300 безробітних осіб.