Ринок праці змінюється з кожним днем. Багато людей перебувають у пошуку роботи, а роботодавці, в свою чергу, мають, що запропонувати пошукачам. Тож, якщо шукаєте роботу – звертайтесь до найближчого центру зайнятості.
У базі даних служби зайнятості області є пропозиції роботи як для службовців, так і для представників робочої галузі. У топі: слюсарі, продавці, водії, лікарі та інженери. Окрім цього, також є пропозиції роботи у сфері ЗМІ.
До вашої уваги ТОП 5 вакансій:
- журналіст, м. Дніпро
- телеоператор, м. Дніпро
- кореспондент, м. Дніпро
- монтажер, м. Дніпро
- звукооператор, м. Кривий Ріг
Роботодавці пропонують офіційне працевлаштування, стабільну заробітну плату та соціальні гарантії.
Переглянути всі актуальні вакансії ви можете у телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості», на «Єдиному порталі вакансій» та нашому офіційному сайті.
«Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (067)-744-54-80.
Telegram-канал служби зайнятості https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP