14.02.2018 | 15:59

Залучення роботодавців до співпраці – один з провідних напрямків роботи Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського ОЦЗ. Налагодження тісного контакту з роботодавцями досягається, в першу чергу, шляхом особистих зустрічей директора філії з керівниками підприємств, установ, організацій, які формують ринок праці та можуть впливати на економічну ситуацію в районі.

Метою таких зустрічей є не тільки вивчення та задоволення підприємства у кваліфікованій робочій силі, а також відновлення довіри роботодавця та формування позитивного іміджу служби зайнятості.

Так, 6 лютого 2018 року відбулася чергова робоча зустріч директора Верхньодніпровської РФ Дніпропетровського ОЦЗ Чопенко Наталії з новопризначеним генеральним директором ТОВ «Верхньодніпровський завод потужного радіобудування» Поповим Михайлом.

Керівника одного з найбільших промислових підприємств району проінформували про можливості служби зайнятості щодо задоволення потреб заводу в кваліфікованих кадрах шляхом професійного навчання на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості або стажування на робочому місці.

Особливу увагу Н.М. Чопенко приділила питанням працевлаштування соціально незахищених категорій безробітних, в тому числі шляхом виплати роботодавцю компенсації ЄСВ або витрат на заробітну плату внутрішньо переміщених осіб.

Керівника заводу зацікавила інформація про роботи тимчасового характеру, можливість проведення ярмарок вакансій та профдіагностичний відбір претендентів на вільні робочі місця.

Генеральний директор поінформував, що  застосування високоточного обладнання, новітніх технологій та висока кваліфікація обслуговуючого персоналу дає можливість випускати якісну, конкурентоспроможну продукцію, розширювати виробництво та створювати нові робочі місця. «Сьогодні дуже гостро відчувається дефіцит кваліфікованих робітничих кадрів: операторів верстатів з програмним керуванням, електромонтерів, слюсарів з механоскладальних робіт, комплектувальників виробів, малярів. У питаннях трудових відносин керівництво підприємства дотримується всіх вимог КзПП України, що гарантує працівникам страховий стаж, легальну заробітну плату, соціальний захист», - зазначив М.С. Попов.

В результаті проведеної зустрічі досягнута домовленість про подальше співробітництво та підписана Угода про співпрацю.

До відома, ТОВ «Верхньодніпровський завод потужного радіобудування» - одне з найсучасніших та перспективних підприємств Верхньодніпровського району. «Підприємство входить до групи компаній «Модерн-Експо» - міжнародного холдингу, провідного виробника і постачальника торгового обладнання в Центральній і Східній Європі. Продукція ТОВ «Верхньодніпровський завод потужного радіобудування» - це торгові та  складські стелажі, касові бокси, холодильне обладнання для супермаркетів.