18.12.2017 | 10:02

Днями в Інформаційно-консультаційному центрі Криворізького міськрайонного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців-учасників АТО за участю представників  Першого Криворізького міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, благодійного фонду Костянтина Караманіца. У заході взяли участь 28 безробітних з числа учасників АТО.

Фахівець з питань зайнятості міськрайонного центру зайнятості Ганна Дробна розповіла про можливості служби зайнятості у сприянні працевлаштуванню колишнім військовослужбовцям.

Начальник відділу Першого Криворізького міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Кожем’яка розповіла про роботу Центру. Більш детально зупинилась на застосуванні досудового вирішення питань та наполягала на доцільності саме письмового звернення, що значно спростить і прискорить отримання відповіді, так як існують певні терміни виконання.

Депутат райради, представник благодійного фонду Костянтина Караманіца Ігор Железняк, розповів про діяльність фонду щодо усунення порушень прав учасників бойових дій. На своєму прикладі, як учасника АТО, зазначив які проблеми доводилось вирішувати. Він запропонував присутнім, у разі потреби, звертатись до Фонду і разом вирішувати усі питання.

Учасники активно спілкувалися с доповідачами, задавали питання. Кожен отримав буклет з корисною інформацією.