З нагоди Міжнародного дня жіночого підприємництва у Дніпрі відбувся масштабний форум «Партнерство влади та бізнес-спільноти Дніпропетровщини в умовах сьогодення», який об’єднав жінок-лідерок з різних сфер діяльності.
До заходу долучилась Вікторія Кузнецова – директор Дніпропетровського ОЦЗ.
Головна мета форуму – всебічний розвиток жіночого підприємництва, пошук нових шляхів та можливостей для реалізації жіночого потенціалу в бізнесі.
Програма форуму передбачала три динамічні сесії. Учасники обговорили реалії та перспективи розвитку жіночого підприємництва в Україні, а також ключові аспекти забезпечення рівних можливостей для жінок у сфері прийняття стратегічних рішень, що сприяють соціальній та економічній стабільності.
Новачки дізнавалися, як започаткувати власну справу, а досвідчені бізнес-woman області ділилися секретами успішного підприємництва, а також надали інноваційні рішення, які допоможуть підтримувати та розвивати бізнес в сучасних умовах.
Підприємниці Дніпропетровщини довели, що готові брати на себе відповідальність та досягати значних результатів навіть у часи війни, надихаючи інших на реалізацію важливих проєктів.
У свою чергу, служба зайнятості пропонує бізнесу та роботодавцям фінансову підтримку у вигляді активних програм. Одна з них – «єРобота», яка користується попитом серед громадян. Для підприємців-початківців – це можливість втілити мрію, а для бізнесменів з досвідом – розширити виробництво та розвиватись.