«Детектор брехні» – це не просто шоу на телебаченні, а інструмент, яким активно користуються в службах безпеки, військовій сфері, охороні, а також компаніях різного характеру, що бережуть свою приватність.
Ринок поліграфологів є вузьким, в регіонах – особливо. Саме тому відкриття такої справи в Кривому Розі є по-справжньому унікальною подією.
Оксана Шульгун – HR-менеджерка в минулому. Працюючи з персоналом, вона завжди розуміла важливість безпеки в бізнесі. Незважаючи на сферу діяльності, перевірка всередині команди забезпечує вчасне рішення можливих проблем.
Саме тому жінка вирішила не просто опанувати нову для себе професію поліграфолога, а відкрити власний бізнес, де допомагатиме людям у розслідуваннях, кадрових рішеннях та конфліктних ситуаціях.
Програма грантової підтримки «Власна справа» стала вирішальним кроком для створення практики. Оксана отримала 150 тисяч гривень, які дозволили їй придбати професійний поліграф RUBICON та відкрити сучасний кабінет у Кривому Розі.
Підприємиця вже працевлаштувала до себе кваліфікованого фахівця та активно приймає клієнтів. Вона підкреслює: якісна та вчасна підтримка дає можливість реалізувати свою ідею, незважаючи на складні часи.
Пам'ятайте, що ваші мрії мають право стати реальністю. Найголовніше – вірити в свої сили та звернутися до тих, хто вас підтримає!
