18.09.2023 | 11:17

З метою підвищення престижності робітничих професій минулого тижня на базі ПТУ-79 відбулось відкриття Центру кар’єри «Крок до мрії».

У заході взяли участь завідувачка Петриківського сектору Дніпровської філії Дніпропетровського ОЦЗ Тетяна Катляр, представники Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Дніпропетровської області, роботодавці та освітяни.

Після урочистостей партнери-учасники провели круглий стіл, де обговорили перспективи підтримки та реалізації успішної кар'єри майбутніх кваліфікованих робітників, їх професійну мобільність в умовах соціального партнерства відповідно до потреби регіону, територіальних громад та ринку праці.

Тетяна Катляр проінформувала про нові програми зайнятості та можливості служби зайнятості з надання профорієнтаційних послуг. Вона презентувала платформу «Моя професія: консультаційна мережа; розповіла про можливість проходження профдіагностування; надання допомоги щодо побудови кар'єри, навчання за дуальною формою та отримання нової професії або підвищення кваліфікації шляхом отримання ваучера на навчання.

Наприкінці заходу підписана угода про співпрацю між службою зайнятості та ПТУ № 79.