13.12.2019 | 11:27

Фахівці Дніпропетровського обласного центру зайнятості провели навчання керівників та фахівців відділу організації працевлаштування населення Криворізького міськрайонного центру зайнятості.

В ході семінару фахівці Дніпропетровського ОЦЗ Валентина Коровіцина та Ганна Горностаєва провели навчання з питань коректного введення баз даних ЄІАС в процесі реєстрації та постановки на облік безробітних, внесення інформації щодо наданих клієнтам соціальних послуг.

Слухачі отримали практичні поради щодо проведення процедури профілювання, заповнення «Індивідуальних планів», дотримання «Порядку та умов складання, виконання індивідуальних планів надання послуг і працевлаштування».

«Проведення тематичних навчальних семінарів для колег спрямовані на профілактику порушень норм чинного законодавства «Про зайнятість» з питань реєстрації та надання соціальних послуг та посилення відповідальності фахівців відділу за прийняття рішень по особі та ведення персональних справ безробітних», – зазначають у Дніпропетровській обласній службі зайнятості.