17.11.2023 | 13:30

Враховуючи внесення змін до порядку надання мікрогрантів за програмою «Власна справа», зокрема в частині скасування граничного розміру фінансування заявок, ухвалених у межах одного періоду, Державним центром зайнятості ухвалено позачергові рішення щодо заяв на отримання грантів, які були подані в попередні періоди.

Тож, за результатами цієї програми маємо ще 98 переможців Дніпропетровщини. Фінансування отримають 7 юридичних осіб, 60 фізичних осіб-підприємців та 31 житель області, які тільки планують започаткувати власну справу.

Передбачається, що отримувачі створять понад 200 робочих місць.

На грантові кошти переможці планують відкрити дитячий садочок та дитячу кімнату, онлайн-магазин (воєнторг), продуктовий магазин та квітковий бутік, салон краси, барбершоп та перукарню, хлібопекарню, кав’ярню та суши бар.

Підприємці надаватимуть освітні та репетиторські послуги, послуги для дітей з особливими освітніми потребами, медичні та косметологічні послуги, швейні послуги та послуги шиномонтажу, послуги обробки приміщень, ветеринарні послуги та послуги з промислової вишивки.

Також область збільшить виробництво спеціального кріплення, спортивних товарів, розумних замків, декоративних виробів, м'ясних консервів, електричних обігрівачів та натуральних чипсів.

І це далеко не повний список!

Загалом з початку року вже маємо 346 переможців. Їх бізнес-плани передбачають створення понад 750 робочих місць. В цілому уряд перерахує грантоотримувачам області понад 81 млн гривень.

Консультацію щодо послуг служби зайнятості ви можете отримати в будь-якому центрі зайнятості.

«Гаряча лінія» Дніпропетровського обласного центру зайнятості – (096)-293-34-69. Телеграм-канал Підтримка ДСЗ Дніпро – https://t.me/Pidtrumka_DCZ_DNP.