06.06.2024 | 14:33

Мешканка Бериславського району Херсонської області Юлія опинилась у складній ситуації: через війну їй довелося покинути рідне місто, улюблену роботу та переїхати до більш безпечного місця. Жінка обрала Дніпропетровщину, а саме – Кривий Ріг. Трохи облаштувавшись, вона почала замислюватись над працевлаштуванням. Для того щоб прискорити цей процес та знайти офіційну роботу, Юлія звернулася до фахівців Криворізької філії Дніпропетровського ОЦЗ.

Під час консультування фахівець ознайомила безробітну із поточною ситуацією на ринку праці та зафіксувала особисті побажання клієнтки стосовно потенційного місця роботи. Виявилось, що Юлія багато років захоплюється шиттям, але не має відповідної освіти. Документ про кваліфікацію разом з навичками значно б збільшили шанси жінки на працевлаштування саме у цій сфері, адже окрім доходу Юлія прагнула займатись улюбленою справою.

Безробітній запропонували скористатись унікальною можливістю – отримати ваучер на навчання за професією закрійник. Надали перелік можливих навчальних закладів. Юлія не вагаючись погодилась. Для навчання вона обрала широкопрофільний заклад – Міжрегіональний центр професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців, який має багатий досвід у навчанні за різноманітними професіями.

Наразі Юлія успішно навчається та задоволена вибором професії. По закінченню навчання на жінку чекає працевлаштування за набутим фахом.