17.05.2018 | 16:12

У приміщенні юнацького відділу центральної міської бібліотеки м. Новомосковськ фахівці Новомосковського міськрайонного центру зайнятості провели профорієнтаційний захід для учнів 10-го класу СЗШ №18. Метою зустрічі була допомога молоді зорієнтуватися у світі професій та обрати «свою». Загалом до спілкування долучилися 25 осіб.

«На жаль, в 17 років досить складно зробити правильний вибір майбутньої професії. Справа, яка не тільки буде приносити гарній дохід, а й отримувати задоволення від роботи, «горіти» нею, розгорне перед майбутнім фахівцем неоране поле можливостей та кожного дня буде надихати на підкорення нових висот», - зауважила бібліотекар Анна Бабарика.

«Самого лише інтересу до професії недостатньо для професійної самореалізації. Тому, треба враховувати і такі фактори, як здібності людини та затребуваність тієї чи іншої професії на ринку праці регіону», - зазначила фахівець з профорієнтації МРЦЗ Ірина Санжаревська.

Крім того, учнів ознайомили із сучасним ринком праці, професіями, які будуть затребувані у майбутньому, та разом зі спеціалістом визначили «ТОП–5 навичок майбутнього».

Наприкінці заходу учні зіграли у гру «Вгадай професію» та ознайомилися з профорієнтаційною літературою.