04.03.2021 | 15:19

У ході зустрічі вони обговорили низку питань щодо економічного розвитку об’єднаної територіальної громади, ролі служби зайнятості та шляхів співпраці з ОТГ.

Наталія Чопенко ознайомила голову зі спектром послуг, що надає служба зайнятості громадянам та роботодавцям, електронними сервісами служби зайнятості.

Михайло Світлик говорив про важливість співпраці служби зайнятості з територіальною громадою, напрямки співпраці та шляхи досягнення максимальної користі для громади та її мешканців; окреслив коло питань, що потребують першочергового вирішення, серед яких: створення Центру надання адмінпослуг та підбір кваліфікованих кадрів, поліпшення інфраструктури та благоустрою території Верхівцевської громади.

Керівники розглянули питання зайнятості жителів громади, у тому числі шляхом їх залучення до громадських та інших робіт тимчасового характеру, проведення спільних зустрічей з керівниками підприємств та підприємцями, що здійснюють свою діяльність на території громади, можливість професійного навчання на замовлення роботодавців, надання інформаційно-консультаційних послуг служби зайнятості безпосередньо на території об’єднаної територіальної громади.

За результатом зустрічі була підписана угода про співпрацю.