оп
11.01.2019 | 10:55

Робота та відпочинок –  це дві невід’ємні сторони життя. Вдале їх поєднання – запорука здоров’я та успіху. Чи може бути відпочинок цікавим та корисним? Саме такі питання наштовхнули Михайла Саліханова на створення своєї бізнес-ідеї. У березні минулого року він залишився без роботи. Як активна людина він звернувся по допомогу до Криворізького міськрайонного центру зайнятості, де фахівці надали йому повний спектр послуг і чоловік вперше замислився над відкриттям власної справи.

Після семінару «Як розпочати свій бізнес?» та ознайомлення з результатами тестування за методикою дослідження підприємницького потенціалу особистості психодіагностичною програмою «Бізнесмен», він вирішив відкрити власну справу.

Успішно захистивши бізнес-план, отримавши виплату допомоги по безробіттю одноразово для організації безробітними підприємницької діяльності, у травні 2018 року М.Ю. Саліханов зареєструвався як фізична особа-підприємець з основним видом діяльності «Організування інших видів відпочинку та розваг».

Сьогодні чоловік вдало здійснює підприємницьку діяльність під брендом «Quest Out», надаючи послуги з організації та проведення різноманітних заходів. До його послуг входять: тімбілдінги, командоформуючі заходи, корпоративи, дні народження, фестивалі, виставки, відкриття магазинів, інтелектуальні та розважаючи заходи, квести, квест-кімнати. До того ж, підприємець співпрацює з великими підприємствами та компаніями Кривого Рогу.

«Хочеш стати успішним та власноруч керувати своїм життям? Я мав лише ідею створити свій бізнес, а у центрі зайнятості мені допомогли переконатися. Що я це зможу зробити. Цікаві зустрічі, консультації, тести – і сьогодні я – успішна людина: і улюбленою справою займаюсь, і на себе працюю. Завдячую всім, хто мені допоміг. А іншим скажу: Центр зайнятості вам на допомогу!», - зазначає приватний підприємець Михайло.