10.01.2022 | 11:46

Професія військовослужбовця залишається однією з найбільш затребуваних на ринку праці України та Дніпра.

Відтак, 2022 рік розпочався продуктивно – фахівці відділу рекрутингу Дніпровського міського центру зайнятості організували та провели online-співбесіду безробітних із представником Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Також у заході взяли участь представники обласного та Новокодацього воєнкоматів, які запропонували учасникам службу за контрактом та проінформували щодо умов роботи військовослужбовця, його прав та обов’язків.

Шукачі роботи отримали відповіді на свої запитання, дізналися про переваги проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України, гарантовану соціальну захищеність військовослужбовців, високу заробітну плату тощо.

«Підписавши контракт із ЗСУ, ви автоматично стаєте під соціальний захист держави, яка гарантує матеріальну допомогу, безоплатне лікування, надання житла. У разі вимушеного звільнення Ви маєте право на безоплатний соціальний та професійний адаптаційний період», – зауважив представник Новокодацького воєнкомату Євгеній Євгенійович.

Як результат, із 10 безробітних, які взяли участь у ярмарку вакансій, 2 зацікавилися працевлаштуванням шляхом укладання договору на військову службу за контрактом та отримали запрошення на другий етап співбесіди – індивідуальний.