19.11.2019 | 10:57

Розширюючи підходи до надання послуг роботодавцям та враховуючи особливості розвитку регіонального ринку праці і балансу між попитом та пропозицією робочої сили, фахівці П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) провели ярмарок вакансій за участю представників П'ятихатського об'єднаного районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) та Центрального відділення комплектування та військової частини 3036 ЦОТО Національної гвардії України (НГУ). У заході взяли участь 18 шукачів роботи.

Захід відкрила заступник директора Філії Леся Кошеленко, яка проінформувала присутніх щодо тенденцій розвитку ринку праці регіону та запропонувала скористатися сучасними послугами служби зайнятості.

«Служба зайнятості – сучасна сервісна установа, яка виступає посередником між шукачем роботи та роботодавцем. У своїй роботі ми активно використовуємо Інтернет ресурси та пропонуємо можливість віддаленого користування послугами, зокрема, електронний кабінет для роботодавців та шукачів роботи, електронна черга для безробітних», - зауважила Л.Кошеленко.

У свою чергу заступник військового комісара ТЦК та СП Сергій Галушко наголосив, що служба за контрактом це насамперед служба для відважних та сміливих людей. «Ми запрошуємо громадян України, бажаючих пов’язати свою подальшу долю із Збройними Силами України, на військову службу за контрактом. Захисник Вітчизни - почесна професія, адже професійно підготовлений солдат-контрактник – це важлива ланка обороноздатності країни, що піклується про забезпечення цілісності і недоторканості нашої держави», - повідомив С.Галушко

Представник НГУ інструктор з комплектування Владислав Гудаков проінформував про вимоги щодо відбору громадян на службу, порядок її проходження, перспективи кар’єрного росту. «Пропонуємо гідні умови праці, достойну заробітну плату та соціальний пакет», - підсумував Владислав Олександрович.

Після закінчення ярмарку вакансій безробітні мали можливість індивідуально поспілкуватися з представниками роботодавця та з’ясувати окремі деталі контрактної служби.