15.10.2020 | 13:37

Коли хочеш чогось досягти, то й саме життя робить крок назустріч, такої думки Тарас Чепурко – інвалід ІІI групи, який не зважаючи на наслідки хвороби на втратив надію знайти роботу і бути потрібним громаді.

Чоловік після серйозного захворювання був змушений звільнитися з попереднього місця роботи, поповнивши у ряди людей з інвалідністю. Та це ніяк не змогло зупинити Тараса Володимировича.

Маючи надію працювати, він звернувся до Магдалинівської районної філії Дніпропетровського центру зайнятості.

І ось він шанс - з 1 жовтня 2020 року на території Магдалинівської об‘єднаної територіальної громади стартував проєкт «Соціальний автобус» - громадяни пільгових категорій мають право на безкоштовний проїзд в «Соціальному автобусі».

Тарас Чепурко успішно пройшов стажування безпосередньо на робочому місці і за направленням районної філії був працевлаштований до  Комунальної установи "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Магдалинівського району" Магдалинівської районної ради".   

З різних куточків району він здійснює підвіз громадян пільгових категорій, до лікарні, до соціальних служб по Магдалинівці.

Умови праці повністю його влаштовують: заробітна плата, гнучкий режим роботи, належне ставлення роботодавця.

Але найголовніше, Тарас Володимирович почуває себе потрібним своїй  громаді, адже завдяки власній наполегливості та допомоги служби зайнятості – працює не простим водієм , а водієм «Соціального автобуса».