13.05.2022 | 14:52

З початку введення воєнного стану за сприяння фахівців Дніпропетровської обласної служби зайнятості вдалося знайти роботу 6600 громадянам. Працевлаштування здійснювалося переважно на професії, пов’язані з початком проведення сільськогосподарських робіт та військову службу.

З 24 лютого 2022 року статус безробітного мали 1422 особи, які мають довідку внутрішньо переміщеної особи. Загалом 2140 українців звернулися до центрів зайнятості Дніпропетровщини не за місцем проживання. Це мешканці Донецької, Харківської, Луганської, Херсонської, Запорізької, Київської області та м. Київ, Одеської, Миколаївської областей. Станом на 12 травня 2022 року на обліку перебуває 1221 ВПО.

Ми продовжує роботу щодо компенсації витрат роботодавцям на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у розмірі 6 500 гривень. Станом на 12 травня 2022 року служба зайнятості надала таку допомогу вже 72 роботодавцям області за працевлаштування 103 осіб даної категорії.

Крім того, було прийнято 50 рішень про призначення роботодавцям компенсації єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних осіб на нові робочі місця за направленням служби зайнятості.

Послуги з професійної підготовки, перепідготовки або підвищення кваліфікації за направленням служби зайнятості отримали майже 500 безробітних. З них – 10 осіб навчалися за дуальною формою на курсах цільового призначення «Слюсарні роботи з обслуговування та ремонту вантажних автомобілів». Із числа внутрішньо переміщених осіб навчання проходила 31 особа.

З початку війни службою зайнятості видано 9 ваучерів для проходження громадянами навчання за рахунок даного документу за спеціальністю «Медсестринство».

Працюємо на перемогу!