28.07.2020 | 13:02

У квітні цього року до Павлоградського міськрайонного центру зайнятості з метою пошуку роботи звернулася Луїза – місцева мешканка. Молода жінка з медичною освітою за спеціальністю «Лікувальна справа» працювала сестрою медичною у Комунальному неприбутковому підприємстві «Павлоградська лікарня інтенсивного лікування» Павлоградської міської ради, але через карантин залишилася без роботи.

Луїза та її кар’єрна радниця увесь час спілкувалися дистанційно. Безробітна розглядала різні варіанти працевлаштування, зокрема, оздоровчі та лікувальні заклади міста, які б територіально підходили для молодої жінки з маленькими дітьми.

Майже одразу жінці запропонували підходящу роботу – посаду сестри медичної операційної у Комунальному неприбутковому підприємстві «Павлоградський пологовий будинок».

І вже у липні, після успішного проходження стажування за відповідною професією Луїза приступила до роботи у медичному закладі.

Цей приклад свідчить про те, що правильно обрана професія, впевненість у власних силах та прагнення трудової діяльності – запорука успішного працевлаштування.