18.11.2019 | 16:04

Іноді для успіху в професії не вистачає рішучості та наполегливості.

Фахівці П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) мотивують шукачів роботи на активний пошук підходящої роботи, сприяють підвищенню самооцінки шукачів роботи, надають всебічну соціальну підтримку, а головне – допомагають знайти себе на сучасному ринку праці.

Доказом ефективності індивідуального підходу у вирішенні питання працевлаштування шукачів роботи є факт успішного працевлаштування Володимир Махоня.

Чоловік звернувся до Філії за допомогою у пошуку роботи, де Володимир був направлений до кар’єрного радника, який запропонував безробітному тимчасову роботу на посаду оформлювачем приміщень та території в оздоровчому таборі «Орлятко», де мав можливість реалізувати свої творчі здібності. Після такого досвіду чоловік став прагнути творчої роботи та впевнено і наполегливо йшов до своєї мрії: відвідував семінари з техніки пошуку роботи, ярмарки вакансій, співбесіди з роботодавцями тощо.

«Разом з кар’єрним радником зупинились на вакансії керівника гуртка в Центрі учнівської молоді. Є освіта, досвід роботи, навички та уміння, а головне - бажання працювати, тому впевнено пішов на співбесіду до роботодавця. І як результат, був працевлаштований у Центр учнівської молоді, – згадує Володимир Махоня. – У будь-яку роботу вкладаю частинку своєї душі. Люблю прищеплювати малечі знання. Дарую їм свою увагу, з гарним настроєм і добрими помислами беруся до роботи. Мазок до мазка, відтінок до відтінка і візерунок стелиться по полотні, оживає, заграє різнобарв’ям, милує око, тішить серце. Надзвичайно приємно приносити людям радість, чути вдячні слова, бачити в їхніх очах справжнє захоплення! Це мені додає сили й натхнення».

«На перший погляд, досить типова ситуація. Чоловік із вищою освітою опинився без роботи, за освітою Володимир – вчитель та художник за покликанням. Ринок праці пропонував йому багато вакансій, але перепоною були вади здоров’я. З огляду на ці обставини кар’єрний радник склав індивідуальний план працевлаштування Володимира, таким чином фахівець та безробітний вибудували схему подальшої співпраці, як результат – працевлаштування та самореалізація талановитої людини», – зазначила директор П’ятихатської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості Раїса Пірогова.

Наразі гурток Володимира Махоні відвідують 15 дітей віком від 7 до 17 років на безкоштовній основі. Діти з захоплення займаються творчістю, беруть участь у конкурсах. Людина досягла своєї мети, робить те що їй подобається!