27.11.2017 | 08:48

Побудова партнерських відносин з навчальними закладами – один з пріоритетів роботи служби зайнятості, яка направлена на профілактику виникнення безробіття серед молоді.

Керівництво Дніпровського міського центру зайнятості провело робочу зустріч з директором ДВНЗ «Дніпровський технолого-економічний коледж» Віктором Карповим.

В ході зустрічі сторони обговорювали можливість розвитку продуктивної взаємовигідної співпраці щодо працевлаштування випускників вузу на підприємства міста за сприянням служби зайнятості.

Продовженням візиту представників Дніпровського МЦЗ до коледжу стала екскурсія навчальними лабораторіями та класами закладу, де можна було побачити, як учні коледжу отримують практичні знання майбутньої професії.

Результатом зустрічі стала домовленість про участь фахівців Дніпровського МЦЗ у «Дні кар’єри», де спеціалісти служби зайнятості презентуватимуть свої послуги.

До відома, ДВНЗ «Дніпровський технолого-економічний коледж» - навчальний заклад з 55-річною історією. Навчальний заклад здійснює навчання за наступними спеціальностями: «Харчові технології», «Фінанси», «Інженерія програмного забезпечення» «Банківська справа та страхування», «Готельно-ресторанна справа» та інші.