оп
17.04.2019 | 15:12

Одним  із напрямків діяльності служби зайнятості є забезпечення комплексного підходу до організації системної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю.

Нещодавно відбувся День відкритих дверей у Ордена «Знак Пошани» Вищому професійному училищі №75, в якому активну участь взяли представники органів влади та самоврядування, Покровська районна філія Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія).

Начальник відділу активної підтримки безробітних Філії Жанна Ведмєдєва розповіла учням про можливості служби зайнятості, наголосила на тому, що вибір професії – дуже важливий і надзвичайно відповідальний період в житті людини, адже здобуття професії є основою для планування свого життя.

«Вибір професії – це велика відповідальність, в першу чергу, перед собою. Вона полягає в тому, щоб обрати свій шлях і ним йти, тому цей шлях має бути правильним», - наголосив виконуючий обов’язки директора училища Олександр Білозуб.

Випускників привітали заступник голови Покровської райдержадміністрації Людмила Давиденко та начальник відділу освіти, молоді і спорту Покровської райдержадміністрації Сергій Нечипоренко.

Викладачі ВПУ провели презентації за напрямками професій та відеоекскурсії по учбовим корпусам та майстерням навчального закладу. Перед гостями виступили художні колективи училища.

Друга частина зустрічі пройшла на майданчиках, де учні училища проводили майстер-класи. Майбутні абітурієнти поспілкувалися з представниками училища - майстрами та педагогами, учнями та студентами.

На майданчику Філії випускникам шкіл розповіли про основні кроки професійного самовизначення, формулу успішного вибору професії, презентували веб-сайт Державної служби зайнятості та онлайн-Платформу «Моя професія: консультаційна мережа».

Всього до проведення заходу було залучено 212 осіб, серед яких - учні випускних класів шкіл Покровського району, випускники училища та педагогічні працівники.