19.11.2019 | 11:19

Директор Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Сергій Кадевич та керівник апарату Новомосковської районної державної адміністрації Микола Падалка провели нараду з представниками кадрових служб структурних підрозділів Новомосковської райдержадміністрації з питань розробки спільного плану дій щодо запобігання різкому зростанню безробіття під час масового вивільнення працівників.

У нараді взяли участь: представники кадрових служб Новомосковської районної державної адміністрації, Фінансового управління, Управління агропромислового розвитку, Управління соціального захисту населення, Служби у справах дітей.

На нараді розглядалися питання щодо вжиття заходів, спрямованих на пом’якшення процесу звільнення працівників, а також проведення інформаційно-консультаційної роботи у розв’язанні проблеми роботи із трудовим колективом в ситуації запланованого вивільнення працівників.

За результатами наради було прийнято рішення щодо проведення ряду семінарів з вивільнюваними працівниками та надання комплексу послуг фахівцями з профорієнтації служби зайнятості.

Також було прийнято рішення розпочати проведення анкетування працівників з метою подальшого використання даних кар’єрними радниками та фахівцями з рекрутингу для прискорення працевлаштування вивільнюваних працівників.