04.05.2020 | 09:57

Як відомо, будь-яка криза не тільки руйнує звичний спосіб життя, але й відкриває нові можливості для розвитку. Сьогодні ми зіштовхнулись з введенням режиму карантину, і життя кожного українця кардинально змінилося: дехто працює дистанційно, багато українців перебувають у вимушених «відпустках». Важливо, що окрім негативу є безліч позитивних моментів: у нас всіх з’явилась можливість і час для удосконалення своїх професійних компетенцій, побудови кар’єри, роздумів над зміною професії чи здобуттям нової спеціальності.

Важливо, що в подібній ситуації можна звернутись за професійною консультацією до фахівців з профорієнтації служби зайнятості і дистанційно пройти психодіагностичне тестування на платформі «Моя професія: консультаційна мережа» https://myprofession.com.ua/.

За результатами тестування Ви дізнаєтеся:

- про свої професійні схильності і здібності;

- зрозумієте свої професійні інтереси;

- визначите, яка сфера зайнятості підходить Вам найбільше;

Як проходить процедура тестування?

1. Фахівець з профорієнтації реєструє шукача роботи на платформі, генерує унікальний «код доступу» для входу на сторінку запуску тестів та передає його клієнту.

2. Шукач роботи самостійно проходить тестування на Платформі у зручний для нього час. Після проходження першого ж тесту, користувач вже може переглянути звіт про результати тестування у своїй картці, але для отримання надійного прогнозу бажано витратити час на проходження трьох рекомендованих методик. Тести запускаються по черзі, тому між їх проходженням можна робити перерву для відпочинку.

3. Після проходження тестування шукач роботи узгоджує час для консультації з фахівцем, в ході якого профконсультант аналізує результати тесту, ставить додаткові запитання і дає відповіді на ваші.