22.11.2023 | 14:07

Данііл Горбатюк – молодий підприємець із Царичанки, який за допомогою мікрогранту придбав кав’ярню самообслуговування для власної справи.

Бізнесмен успішно керує автомийкою, яка має доволі вдале місце розташування та велику прохідність людей. Він шукав шляхи вигідно використати таке місцезнаходження та одночасно створити додаткові комфортні послуги для відвідувачів. Тоді і прийшла ідея встановити кавомашину самообслуговування, яка, за словами Данііла, користується великим попитом у супермаркетах, на заправках та, навіть, у державних установах, а якість кави не поступається звичайним кав’ярням.

До справи бізнесмен підійшов розважливо, опрацьовував постачальників сировини та шукав ідеальне обладнання. Згодом зупинив свій вибір на франшизі «Бінокль Кава», яка надає повністю готове обладнання та технічну підтримку. Питання було лише у коштах.

На допомогу прийшла урядова програма з надання грантів на розвиток або створення власної справи «єРобота». Дізнавшись про таку можливість, Данііл самостійно пропрацював бізнес-план та подав заявку на порталі Дія.

Після подачі заявки підприємець захистив бізнес-план перед комісією Дніпропетровського обласного центру зайнятості та згодом отримав кошти на рахунок. За грант він придбав кавову машину та сировину.

Підібрати персонал для повноцінної роботи автомийки допомогли фахівці Царичанського відділу Дніпровської філії Дніпропетровського ОЦЗ. Фахівці служби зайнятості працевлаштували двох працівників – адміністраторів, одна з них внутрішньо переміщена особа з Волноваського району Донецької області Тетяна Малик.