15.11.2023 | 14:31

Іван Ільніцький – підприємець з Дніпра, якому вдається одночасно керувати двома власними закладами та отримувати вищу юридичну освіту.

А все почалося з дитячої мрії…

Іван з дитинства захоплювався кулінарією, любив експериментувати з приготуванням їжі та мріяв відкрити свою справу. Коли настав час обирати професію, хлопець вирішив, що саме юридична освіта допоможе втілити всі задумані ним ідеї.

Спочатку Іван планував відкрити кав’ярню, але проаналізувавши вподобання містян, зупинив свій вибір саме на бургерній. Так і з`явився перший «Burgers», який став популярним серед відвідувачів.

Згодом підприємець вирішив відкрити ще один заклад, але в іншому районі міста. Задля залучення нових відвідувачів, він планував запустити послугу доставки, адже наразі це дуже популярно та зручно.

Дізнавшись про програму «єРобота», Іван зрозумів – це його шанс для вдосконалення. Через портал «Дія» він подав заявку, заповнив анкету та додав бізнес-план з інформацією про використання коштів.

Попереду була співбесіда з комісією Дніпропетровського обласного центру зайнятості та очікування рішення від Державного центру зайнятості.

Згодом Іван отримав кошти та закупив необхідне обладнання – морозильну камеру, фритюрницю та підставку для готової продукції. Він взяв на роботу кухаря та адміністратора.

За словами самого підприємця, його новий заклад відвідує як молодь, так і сім`ї з дітьми, адже вибір смаколиків розрахований на будь-яку вікову категорію.

 

Шукаєте роботу, бажає навчатися, змінити професію або започаткувати власний бізнес? Звертайтесь до фахівців найближчого центру зайнятості.