10.07.2024 | 11:27

Дмитро Алєксашов – підприємець та власник ТОВ «Краматорський завод спеціального кріплення». Підприємство працює з 2020 року. За цей час завоювало довіру замовників - адже кожен виріб виготовляється за інноваційними технологіями та з якісних матеріалів.

Стабільну роботу похитнула війна. Дмитру потрібно було негайно релокувати підприємство на більш безпечну територію. Обладнання та працівників було вирішено вивезти до Дніпра.

Після релокації підприємство відновило роботу і підприємець замислився над придбанням нового обладнання та збільшення потужностей виробництва. Коли постало питання у пошуку коштів для розвитку бізнесу на допомогу прийшла одна із державних програм економічної платформи «Зроблено в Україні», а саме «Власна справа». Проконсультувавшись з фахівцями служби зайнятості, Дмитро склав бізнес-план та подав заявку на отримання гранту на порталі «Дія».

Виконавши всі умови програми підприємець отримав кошти, на які  придбав модернізовану випробувально-розривну машину та працевлаштував на нові робочі місця двох співробітників - укладальника деталей і виробів та різальник на пилах, ножівках і верстатах.

Наразі підприємство успішно працює та виготовляє продукцію за індивідуальними кресленнями замовників, а Дмитро Алєксашов тісно співпрацює зі службою зайнятості та цікавиться програмами для підтримки підприємців та економіки країни.