16.03.2023 | 13:27

«Смачна кава + затишна атмосфера для втілення нових ідей» - мешканка Дніпра відкрила арт-кав’ярню для поціновувачів кави та цікавого дозвілля.

Світлана Пилипенко тривалий час була приватним підприємцем, організовувала різноманітні заходи та свята, але за певних обставин вона зупинила свою діяльність.

«Мною керувало бажання жити, створювати щось своє, відчувати себе необхідною суспільству, - згадує пані Світлана. - Тоді й прийшла ідея створити простір, де творчі та амбіційні люди матимуть змогу випити смачної кави, попрацювати в тиші, або навпаки, відвідати цікавий майстер-клас та послухати живу музику».

Дізнавшись про державну програму «єРобота» щодо надання грантів на розвиток або створення власної справи, бізнесвумен вирішила скористатися такою можливістю та перетворити свої мрії в майбутні можливості.

Світлана написала успішний бізнес-план, захистила його перед комісією Дніпропетровського обласного центру зайнятості та отримала позитивне рішення на мікрогрант від Державного центру зайнятості.

Отримані кошти підприємиця використала на відкриття арт-кав’ярні «Project placement» - місця, де можна не тільки випити каву, а й взяти участь у відкритому мікрофоні, послухати цікаву лекцію та знайти однодумців. Також в асортименті закладу широкий вибір натуральної кави та десертів – тож для відвідувачів знайдеться щось особливе.

Крім того, Світлана створила додаткові робочі місця та вже працевлаштувала на них людей. В планах бізнесвумен розширяти штат співробітників та продовжувати активну підприємницьку діяльність.

«Наразі я займаюсь улюбленою справою – організовую та створюю. Я дуже вдячна за таку можливість, адже підтримувати бізнес в такі часи дійсно важливо. Зі своєї сторони надам гідну оплату праці своїм працівникам», - наголошує Світлана.