оп
12.06.2019 | 15:46

Днями фахівці Нікопольського міськрайонного центру зайнятості провели інтерактивний профорієнтаційний захід під гаслом: «Вірний вибір майбутньої професії – шлях у щасливе майбутнє» та організували для 75 учнів пришкільних оздоровчих таборів КЗ «НСЗШ І-ІІІ ст. №11», КЗ «НСЗШ І-ІІ ст. №13» та КЗ «НСЗШ №25» виїзну екскурсію до центру зайнятості, де діти знайомилися з професіями соціальної сфери.

Для учнів 1-6 класів цих шкіл була організована справжня подорож у світ професій. Школярі із задоволенням приймали участь у рухливих іграх та інтелектуальних змаганнях і перевтілювалися в лікарів, кухарів, рятівників та художників. Найбільше школярам сподобались ролі рятівника і художника. Перевтілюючись у рятівників діти долали смуги перешкод, знаходячи найважчі шляхи виходу з «павутиння», а коли уявляли себе майстрами з живопису приймалися завзято малювати. Команди були нагороджені почесними грамотами за активну участь у заході.

Далі діти вирушили на екскурсію до центру зайнятості, де вони ознайомилися з послугами служби зайнятості, роботою відділів та секторів, описами професій, тощо. Школярі відчули специфіку соціальної роботи та побачили, як представники служби зайнятості здійснюють прийом клієнтів.

Екскурсія вийшла інформативною, пізнавальною та сформувала у малечі уявлення про роботу представників соціальної сфери.

«Профорієнтаційна робота служби зайнятості зі шкільною молоддю покликана допомогти дітям зосередитися на своїх талантах та здібностях, які у майбутньому сформуються у професійну діяльність», – зауважила провідний фахівець з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Нікопольського міськрайонного центру зайнятості Марина Ворон.