20.06.2017 | 14:22

Проведення Днів відкритих дверей на виробництві є корисними для усіх сторін, а особливо – для роботодавців, адже служба зайнятості здійснює підбір кваліфікованих кадрів, надає можливість проходження стажування та професійного навчання на виробництві та допомагає незайнятим громадянам, які зареєстровані в центрі зайнятості, знайти гідну роботу.

Васильківський районний центр зайнятості завітав до Державного Підприємства «Васильківське лісове господарство» з метою проведення Дня відкритих дверей на виробництві.

Директор райцентру зайнятості Ірина Куценко презентувала роботодавця та зазначила, що він є одним із давніх партнерів служби зайнятості. «Всього за роки співпраці із службою зайнятості роботодавцем було подано до районного центру зайнятості 61 вакансію, з яких 46 вакансій було укомплектовано. Роботодавець  постійно залучається до участі у масових таких заходах, як: круглі столи, семінари, Дні відкритих дверей центру зайнятості», - наголосила І.В. Куценко.

Під час екскурсію по території лісгоспу керівник підприємства Віктор Даценко ознайомив з історією створення, загальною характеристикою та основними видами діяльності підприємства. «У держлісгоспі здійснюється комплекс заходів з охорони, захисту, використання та відтворення лісів. Щорічно створюються лісові культури на площі 200 га в тому числі 20 га нові ліси, проводяться догляди за культурами, посів розсадників, заготівля насіння лісових порід для посіву та вирощування садивного матеріалу, декоративних порід для потреб озеленення. Також щорічно проводиться зелене живцювання», - розповів він. Також за словами В.В. Даценка, основними робітничими професіями, в яких є на сьогодні потреба на підприємстві, є: робітники лісокультурних робіт та водії автотранспортних засобів.

Всього у заході взяли участь 10 безробітних, 1 з яких зацікавився можливістю працевлаштування на підприємство та домовився про подальшу співбесіду з роботодавцем.

До відома, Васильківське лісове господарство розташоване у південно-східній частині Дніпропетровської області на території Васильківського, Межівського, Павлоградського та Покровського адміністративних районів. Має в своєму складі 4 лісництва загальною площею 7448,4 га.