20.11.2020 | 11:09

Дніпропетровщина славиться не тільки потужними промисловими підприємствами, а й розвиненим аграрним виробництвом. Саме аграрні підприємства є основними роботодавцями для мешканців сільської місцевості.

Сучасний насіннєвий завод ТОВ «МАС СІДС Україна», що використовує новітні агротехнології та інноваційні підходи у рослинництві – наразі одне з потужних сільськогосподарських підприємств регіону, яке є багаторічними партнером Царичанської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.

Сьогодні підприємство – це виробничий комплекс з доробки насіння, що має сертифікацію ESTA (Європейська гарантія обробки насіння), новітні автоматизовані системи складського обліку і наскрізного контролю виробничого процесу; найсучасніші лабораторії контролю якості, а також систему менеджменту якості, що відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001.

Взаємодія служби зайнятості з підприємством розпочата з моменту відкриття заводу у 2010 році і триває вже 10 років. За ці роки проводилися ярмарки вакансій, дні відкритих дверей, презентації роботодавця, а у 2018 році – прес-тур за участі провідних ЗМІ регіону.

У поточному році фахівці Філії укомплектували близько 100 вакансій за посадами: оператор конвеєрної лінії устаткування, водій навантажувача, водій автотранспортних засобів, адміністративний помічник. А також близько 80 безробітних отримали роботу, що носить сезонний характер.