10.07.2024 | 14:26

У Кривому Розі під час війни була створена Асоціація «Союз бізнесу Кривого Рогу», яка об’єднала підприємства та бізнесменів міста заради створення захисту та розвитку економіки міста та підтримки економічного фронту нашої країни.

Нещодавно представники асоціації завітали до Криворізької філії Дніпропетровського ОЦЗ та зустрілись з шукачами роботи та молоддю.

Захід мав на меті не лише обговорення поточних викликів на ринку праці, але й пошук нових можливостей для співпраці. Підприємці ділилися своїм досвідом та порадами, які можуть стати важливим ресурсом для присутніх.

Зустріч видалась цікавою, викликала жваву дискусію, оскільки дала можливість молоді представити свої бізнес-ідеї.

Які послуги служба зайнятості пропонує майбутнім підприємцям? Відповідь на це питання гості дізнались в офісі «Зроблено в Україні». Це місце, куди підприємець може прийти та отримати послугу «під ключ». Фахову консультацію, допомогу в оформленні документів, написанні бізнес-плану, подачі заявок на гранти.

Наприкінці зустрічі Асоціація «Союз бізнесу Кривого Рогу» та служба зайнятості обговорили можливість підписання меморандуму про співпрацю з метою подальшого інформування та залучення до співпраці підприємців, які входять до Асоціації.