10.06.2024 | 16:20

У Верхньодніпровській міській раді відбувся захід для сільськогосподарських виробників громади. Аграріям розповіли про економічну платформу «Зроблено в Україні», головною метою якої є підтримка вітчизняного виробництва та споживання українських товарів.

Запрошений спікер – начальниця Верхньодніпровського управління Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ Наталія Чопенко, презентувала Каталог можливостей від держави, який насамперед орієнтований на громади та замовників.

Розповіла про грошову компенсацію з бюджету аграріям, що придбали сільгоспобладнання українського виробництва, та про інші фінансово привабливі інструменти, що стимулюють розвиток бізнесу. Це набір дуже ефективних інструментів – мікрогранти, гранти на переробку, «Доступні кредити 5-7-9», компенсаційні механізми тощо. Більшість цих програм на сьогодні реалізуються саме через службу зайнятості.

Наталія Чопенко проінформувала й про відкриття офісів «Зроблено в Україні», де фахівці служби зайнятості допоможуть написати бізнес-план, заповнити заявки на участь в програмах, проінформують про умови всіх програм підтримки підприємництва.

З питань отримання роз'яснень та консультацій щодо отримання підтримки від держави на території громади можна звернутися до фахівців Верхньодніпровського управління Кам’янської філії Дніпропетровського ОЦЗ.

 

Довідково: за період дії урядових програм на території громади створено близько 300 нових підприємців. Сім підприємців отримали компенсації за працевлаштування зареєстрованих безробітних, у тому числі на новостворені робочі місця. За працевлаштування 44 внутрішньо переміщених осіб 20 підприємств та ФОПів отримали від служби зайнятості компенсації. Вісім громадян отримали мікрогранти на створення та розвиток бізнесу.