11.06.2024 | 16:38

Політика «Зроблено в Україні» спрямована на стимулювання виробництва вітчизняних товарів, інвестиції в реальний сектор та розвиток експорту. Ця платформа – ключовий інструмент у розвитку українського бізнесу та співпраці з державою.

Служба зайнятості доєдналася до реалізації державної політики, і вже сьогодні на нашій базі активно відкриваються регіональні офіси «Зроблено в Україні», де фахівці, зокрема, надають кваліфіковану допомогу із пошуком та підготовкою кадрів.

ТОВ «Дніпрометиз» – провідний виробник України з випуску сталевого дроту, цвяхів, кріплення, фібри, сіток. Щоб знайти нових працівників та збільшити виробництво продукції, роботодавець вирішив звернутися до служби зайнятості.

У ході зустрічі представниця роботодавця заявила про нагальну потребу у кваліфікованих фахівцях на посади: токар, слюсар-ремонтник, майстер зміни, технолог, рубач дроту, волочильник дроту, оцинковував гарячим способом, укладальник-пакувальник, роз шліфувальник фільєрів, електромонтер з ремонту та обслуговування устаткування, юрист тощо.

Запропонували роботодавцю рекрутинговий підхід у підборі кандидатів на вакантні посади серед шукачів роботи, які мають відповідний досвід або унікальні професійні якості.

Якщо ви готові стати частиною команди українського виробника, звертайтесь до нас за телефоном (073) 263-12-16. Рекрутери служби зайнятості відкриті до співпраці! Офіційна робота – вагомий внесок до спільної перемоги!