14.02.2018 | 16:03

Кожного місяця фахівці Дніпровського міського центру зайнятості проводять 8-10 міні-ярмарок вакансій за участю потужних підприємств міста різних галузей. Постійно розширюючи коло роботодавців, фахівці центру забезпечують безробітних широким вибором вакансій та можливістю особисто поспілкуватися з представником підприємства.

Так, у приміщенні Дніпровського міського центру зайнятості відбувся черговий міні-ярмарок вакансій на замовлення ТОВ «Вог Ритейл». Шукачам роботи пропонували вакантні посади: «бухгалтер», «оператор-касир», «помічник оператора».

У заході взяли участь менеджер з персоналу Дніпропетровської регіональної дирекції WOG (ТОВ «Вог Ритейл») Ірина Цимбалюк та 34 безробітні особи.

«За 17 років існування компанії з’явилося багато партнерів-замовників нашої продукції та послуг. Розширюючи свій бізнес по країні, ми створюємо нові робочі місця», – зазначила під час зустрічі Ірина Цимбалюк.

По закінченню заходу із 34 безробітних, які взяли участь у зустрічі, 8 зацікавилися працевлаштуванням на підприємстві та отримали запрошення на співбесіду безпосередньо на підприємстві.

До відома: компанія WOG (ТОВ «Вог Ритейл») є національною мережею АЗК №1 в Україні та продавцем та імпортером нафтопродуктів №1 в Україні. Під управлінням компанії знаходяться понад 500 автозаправних комплексів. В компанії працюють понад 7 тисяч працівників.