Напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю в Покровській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості (Філія) пройшов профінформаційний семінар із загальних питань зайнятості для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку у службі зайнятості. У заході взяла участь головний спеціаліст Управління праці та соціального захисту населення Виконавчого комітету Покровської міської ради Тетяна Дрога.

Фахівець Філії Ірина Єчина розповіла присутнім про послуги, які надає служба зайнятості особам з інвалідністю, надання допомоги при виборі професії з використанням психодіагностичних методик для того, щоб визначитись у сфері трудової діяльності, проінформувала про вакансії, які подають роботодавці для працевлаштування даної категорії осіб .

«Особи з інвалідністю мають право на безкоштовне забезпечення санаторно-курортним лікуванням, технічними засобами реабілітації на виплату різних видів компенсацій та допомоги. Крім цього, в місті створюються всі умови для безперешкодного доступу даної категорії до об`єктів, як соціальної інфраструктури, так і до житлових будинків», - зазначила Тетяна Дрога.

Учасники заходу мали можливість поставити питання, які їх турбують, на що в свою чергу, отримали вичерпні відповіді.

«Служба зайнятості спрямовує зусилля, щоб люди з інвалідністю могли працювати та брати участь у суспільному житті, адже вони потребують справедливого соціального захисту та достойних умов життя», - зазначають у Покровській міській філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості.