З метою своєчасного інформування роботодавців про зміни у законодавстві та упередження випадків адміністративних правопорушень, фахівці обласної служби зайнятості систематично проводять інформаційні семінари, залучаючи соціальних партнерів та представників контролюючих органів.

Днями директор Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського ОЦЗ Наталія Чопенко спільно з головним державним інспектором ГУ Держпраці у Дніпропетровській області Оксаною Лапенко провели семінар для роботодавців аграрного сектору, де обговорили питання оформлення трудових відносин та акцентували увагу підприємців на відповідальності за порушення чинного законодавства про зайнятість населення.

Звертаючись до учасників заходу Наталія Чопенко нагадала присутнім про основні форми звітності та види послуг, які вони можуть отримати звернувшись до служби зайнятості: компенсація ЄСВ та витрати на заробітну плату при працевлаштуванні ВПО; організація робіт тимчасового характеру; професійне навчання безробітних на замовлення роботодавця тощо.

Оксана Лапенко розповіла про головні аспекти оформлення трудових відносини, особливості ведення документообігу у сільськогосподарському секторі та звернула увагу аграріїв на неприпустимості підміни трудових відносин цивільно-правовими.

Наприкінці заходу роботодавці індивідуально проконсультувалися з фахівцями установ та отримали відповіді на свої запитання.