Фахівці Верхньодніпровської районної філії Дніпропетровського обласного центру зайнятості спільно з представниками ПФУ та Управління соціального захисту населення Верхньодніпровської РДА провели черговий семінар для роботодавців з питань оформлення трудових відносин та відповідальності роботодавця за порушення чинного законодавства про зайнятість.

Цього разу учасниками семінару стали суб’єкти господарювання аграрного сектору.

Зі вступним словом до присутніх звернулася директор Філії Наталія Чопенко, яка окреслила основні пріоритетні напрями в обслуговуванні роботодавців. Особливу увагу вона приділила електронним сервісам ДСЗ, впровадженню інституту консультанта роботодавця та застосуванню елементів рекрутингу в роботі. А також надала інформацію про основні форми звітності до служби зайнятості, види послуг Державної служби зайнятості для роботодавців, в т.ч. компенсацію ЄСВ, громадські та інші роботи тимчасового характеру.

Про формування електронного реєстру, впровадження електронної трудової книжки, новації в пенсійному законодавстві, головні аспекти оформлення трудових відносин та особливості ведення документообігу в сільськогосподарському секторі розказали запрошені соціальні партнери.